Regulamin zakupów

 1. Nasz portal promuje książki i umożliwia ich zakup on-line. Na sprzedawane książki wystawiane są faktury VAT.
 2. Sprzedaż książek, wysyłkę i reklamacje realizuje Wydawnictwo SEVEN z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Poświęckiej 1a.
 3. Ceny uwidocznione na stronach to kwoty brutto obliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami na podatek VAT dla sprzedawanych książek.
 4. Ceny uwidocznione na stronach to kwoty brutto obliczone zgodnie z obowiązującymi przepisami na podatek VAT dla sprzedawanych książek.
 5. Możliwe są następujące formy płatności: 

  • za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi lub na poczcie
  • przedpłata na konto
  • gotówka przy odbiorze osobisty
 6. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 24 godzin od momentu pobrania z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek. 

 7. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki. 
 8. Państwa dane osobowe są przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia oraz informacji przesyłanych przez nasz portal.
 9. Regulamin określa zasady zakupów w naszej księgarni. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
Biuletyn
Przysyłaj mi informacje o promocjach
Zostań z nami